چت آنلاین

درب سی ان سی cnc

یکی از بهترین درب های موجود در بازار درب لیزری می باشد. این نمونه از درب، در درب  پارکینگ، درب لابی، درب نفر رو مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها با توجه به اینکه با دستگاه لیزرتهیه می شوند می توان آن ها را به همه مدل تولید کرد به همین خاطر این درب ها داری تنوع بالایی می باشند. که از مزیت های این قبیل از درب ها می باشد. قیمت مناسب و زیبایی این مدل درب ها به نسبت درب های دیگر می باشد. که همین موضوع باعث  تفاوت بین درب لیزری با سایر درب ها می باشد. درب سی انسی فلزی یکی از درب های جدانشدنی در معماری ایران است. 
مدل طرح درب لیزری cnc
درب لیزری به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شود که در بخش سنتی با استفاده از طرح های خلاقانه توسط قطعات فرفوروژه تهیه می شوند ودرب های صنعتی توسط ابزاری های برش و حک و استفاده از تکنولوژی بر روی ورقه های فلزی باعث شده است تا این قبیل از درب ها صنعتی جدید را درمقایسه با انواع درب ها در پیش روی مشتریان قرار دهند.

مشخصات درب لیزری

درب های لیزری به دلیل آنکه دارای ظرافت و زیبایی بالایی می باشند و همچنین از امنیت فوق العاده ای برخوردار هستند. با توجه به اینکه این قبیل درب ها از ورق هایی با ضخامت 3 تا 6 میلی متر ایجاد شده اند به همین خاطر باعث شده تا طراحان بتوانند با استفاده از دستگاه برش و لیزر CNC امکان طراحی خاص و بی نظیری را ایجاد کنند که همین موضوع سبب شده تا فروشگاه ها، سازمان ها و شرکت ها با توجه به سلیقه و درخواست شان بتوانند طرحی مورد نظر را بر روی درب های لیزری ایجاد کنند.

درب cnc

قیمت انواع درب CNC فلزی

برای انکه بتوانیم در مورد نحوه قیمت گذاری این نمونه از درب ها توضیح بدیم باید گفت قیمت این نمونه از درب ها مانند سایر درب ها به علت های مختلفی بستگی دارد که از جمله ضخامت ورق ،ساختار درب و طرحی که برروی درب CNC ایجاد می شود موثر می باشد. البته تهیه از متریال استفاده شده در درب لیزری و درب فلزی از عوامل مهمی می باشد که در نحوه قیمت گذاری موثر است.

نمونه درب سی ان سی cnc

هر چقدر جنس فولاد به کاررفته در ساخت و تولید درب لیزری سخت تر و بیشتر باشد به همان نسبت قیمت گذاری در درب لیزری فلزی بیشتر خواهد بود.درکل می توان گفت قیمت نهایی این درب ها به جنس فولادی که در آن استفاده می شود در ارتباط است وایجاد طرح های مختلف برقیمت درب لیزری خیلی موثر نمی باشد.

سئوالات متداول در رابطه با درب سی ان سی cnc
ارسال نظر / پرسش در مورد درب سی ان سی cnc
CAPTCHA
تعداد بازدید این مطلب : 1090
اطــلاعات تمــاس
دفـتر مرکــزی: تـهرانـپارس
کارگاه : جاده قديم جاجرود ، بعداز شهرك صنعتی سياه سنگ، خيابان ٢٤ متری ابن سينا ،پلاك ٩٧
خـط ویــژه:  02177701322
موبایل: 09129400036  09129400037  09129400038
نماد اعتماد ملی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد صنایع فلزی ثمین محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح