09129400038
چت آنلاین
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> انواع درب > درب پارکینگ >

درب پارکینگ در مدل های جدید سال 1402 با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت

درب پارکینگ در ظاهر نمای ساختمان اثر گذار می باشد و در شیک وقدیمی بودن یک سختمان نقش عمده ای دارد.به دلیل آنکه یک درب ساختمان بارها بازو بسته می شوند و در معرض هوای الوده و نور خورشید می باشد کیفیت آن بسیار مهم می باشد.این روزها اکثر درب های پارکینگ به صورت ریلی و اتومانیک می باشند. که این نمونه از درب ها از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند.
نمونه درب پارکینگ
 به همین خطر آن ها را در مدل های مختلفی تقسیم بندی میکنند که با توجه به مکان نصب درب و محدودیت ها هر کدام از این نمونه از درب ها قابل نصب واجرا می باشد.

انواع درب های پارکینگ

درب پارکینگ ریلی - درب پارکینگ آهنی - درب پارکینگ جنوبی  - درب پرکینگ فرفوروژه - درب پارکینگ کرکره ای - درب پارکینگ کشویی - درب پارکینگ لولایی - درب پارکینگ تاشو

انواع درب پارکینگ

درب پارکینگ کرکره ای

درب پارکینگ کرکره ای برای مکان هایی که با محدودیت فضا روبه رو هستند گزینه مناسبی می باشد به این جهت که بصورت بالا به پایین باز وبسته میشوند. و دارای سروصدای کمتری نسبت به سایر درب ها می باشند.از نظر ایمنی و امنیت در سطح بالایی قرار دارند. وزن سبکی را دارا می باشند البته در مقایسه با دیگر درب های پارکینگ ضعیف تر هستند . امروزه این نمونه از درب ها به علت انکه از نظر قیمت ارزان می باشند و داارای محدودیت فضا نمی باشذد گزینه ای بسیار مناسب می باشد.

درب پارکینگ تاشو

این نمونه از درب پارکینگ دارای ظاهری خاص و منحصر به فرد می باشد. و دارای درب های اتوماتیک می باشد . این درب ها بیشتر مناسب درب پارکینگ جنوبی می باشد.درب پارکینگ تاشو در زمانی که نمی شود از درب ریلی استفاده کرد گزینه مناسبی می باشد. از معایب استفاده از درب تاشو می توان گفت درب پارکینگ تاشو امکان عدم استفاده از جک پارکینگ را در این درب ها می باشد.

درب پارکینگ لولایی

این مدل از درب پارکینگ ها که به نام درب بازویی نیز نام دارد بصورتی اتوماتیک تولید شده اند و یکی از پر فروش ترین محصولات می باشد. درب های لولایی به دودسته تک لنگه و دو لنگه تقسیم میشوند که با توجه به درب ورودی  پارکبنگ و ویژگی های ساختمان  می توان آن را انتخاب کرد. این درب ها در طرح و رنگ و جنس های مختلفی ساخته می شوند.
مدل درب پارکینگ

درب پارکینگ فلزی

این درب ها از رایج ترین درب های مورد استفاده در پارکینگ می باشد که  بیشترین کاربرد را دارد. از لحاظ قیمتی به نسبت دیگر درب ها مناسب تر می باشد.

مدل درب پارکینگ فلزی

 درب فلزی به دلیل آنکه از جنس آهن آلومینیوم و فولاد می باشد از نظر کیفیت و دوام بسیار بالا می باشند. به همین خاطر بیشترین میزان استفاده را در بین سایر درب های پارکینگ دارا می باشند.

درب پارکینگ فرفورژه

این نمونه از درب ها به دلیل آنکه دارای ظاهری شیک و خاص می باشد برای انواع و اقسام درب های پارکینگ کاربرد دارد.درب فرفوروژه برای ساختمان ها و ویلاها گزینه مناسبی می باشد.

انواع درب پارکینگ کدام است ؟
درب پارکینگ معمولا در مدل های فلزی و فرفورژه طراحی و تولید می شود .
مدل های درب پارکینگ به چه صورت می باشد ؟
هر مدلی که مد نظر شما باشد توسط تیم ثمین فلز طراحی و ساخته می شود .
قیمت درب پارکینگ چند است ؟
قیمت درب پارکینگ با توجه به ابعاد ، وزن آن و نوع طراحی محاسبه می شود .
سفارش و خرید درب پارکینگ به چه صورت می باشد ؟
جهت سفارش ، مشاوره و خرید درب پارکینگ می توانید با موبایل 09129400036 تماس بگیرید .
سئوالات متداول در رابطه با درب پارکینگ
ارسال نظر / پرسش در مورد درب پارکینگ
CAPTCHA
تعداد بازدید این مطلب : 7732
اطــلاعات تمــاس
دفـتر مرکــزی: تـهرانـپارس
کارگاه : جاده قديم جاجرود ، بعداز شهرك صنعتی سياه سنگ، خيابان ٢٤ متری ابن سينا ،پلاك ٩٧
خـط ویــژه:  02177701322
موبایل: 09129400036  09129400037  09129400038
نماد اعتماد ملی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد صنایع فلزی ثمین محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح