چت آنلاین
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> >

مشخصات درب لیزری

درب های لیزری به دلیل آنکه دارای ظرافت و زیبایی بالایی می باشند و همچنین از امنیت فوق العاده ای برخوردار هستند. با توجه به اینکه این قبیل درب ها از ورق هایی با ضخامت 3 تا 6 میلی متر ایجاد شده اند به همین خاطر باعث شده تا طراحان بتوانند با استفاده از دستگاه برش و لیزر CNC امکان طراحی خاص و بی نظیری را ایجاد کنند که همین موضوع سبب شده تا فروشگاه ها، سازمان ها و شرکت ها با توجه به سلیقه و درخواست شان بتوانند طرحی مورد نظر را بر روی درب های لیزری ایجاد کنند.

درب cnc

قیمت انواع درب CNC فلزی

برای انکه بتوانیم در مورد نحوه قیمت گذاری این نمونه از درب ها توضیح بدیم باید گفت قیمت این نمونه از درب ها مانند سایر درب ها به علت های مختلفی بستگی دارد که از جمله ضخامت ورق ،ساختار درب و طرحی که برروی درب CNC ایجاد می شود موثر می باشد. البته تهیه از متریال استفاده شده در درب لیزری و درب فلزی از عوامل مهمی می باشد که در نحوه قیمت گذاری موثر است.

نمونه درب سی ان سی cnc

هر چقدر جنس فولاد به کاررفته در ساخت و تولید درب لیزری سخت تر و بیشتر باشد به همان نسبت قیمت گذاری در درب لیزری فلزی بیشتر خواهد بود.درکل می توان گفت قیمت نهایی این درب ها به جنس فولادی که در آن استفاده می شود در ارتباط است وایجاد طرح های مختلف برقیمت درب لیزری خیلی موثر نمی باشد.

اطــلاعات تمــاس
دفـتر مرکــزی: تـهرانـپارس
کارگاه : جاده قديم جاجرود ، بعداز شهرك صنعتی سياه سنگ، خيابان ٢٤ متری ابن سينا ،پلاك ٩٧
خـط ویــژه:  02177701322
موبایل: 09129400036  09129400037  09129400038
نماد اعتماد ملی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد صنایع فلزی ثمین محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح