09129400038
چت آنلاین
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> انواع درب > درب باغ >

درب باغ + مدل های 1402 + عالی ترین قیمت و کیفیت

اولین چیزی که در هنگام ورود به باغ جلب توجه می کند درب باغ و ویلا می باشد . به همین خاطر می توان به جرات گفت انتخاب درب باغ مناسب از نکات مهمی است که برای تهیه درب باغی باید در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه اکثرا باغ ها در جایی خارج از محیط شهر هستند به همین خاطر برای آنکه باغ دارای امنیت بالایی باشد باید درب باغ را از جنسی ایمن و محکم انتخاب کرد تا علاوه بر ایمنی برای محوطه باغ ، دارای زیبایی چشمگیری باشد که در زیبایی جلوه ساختمان موثر است . پس می توان گفت بهترین انتخاب برای خرید مناسب یک درب باغ دو موضوع حائز اهمیت می باشد ، امنیت و زیبایی که در ساختمان و معماری باغ نقش بسزایی دارد.
درب فلزی باغ
برای تهیه درب باغی ساده و زیبا می توان به مدل های مختلفی که برای این منظور می باشد اشاره کرد به عنوان نمونه تهیه درب های چوبی ، درب های آهنی و درب فلزی از گزینه هایی هستند که در زمان خرید می توان آن ها را درنظر گرفت.
البته دربین تمامی مدل های درب باغ ، درب های آهنی و فلزی بیشترین و بهترین گزینه انتخابی می باشند چراکه از امنیت فوق العاده ای برخورد دار می باشد. تولید درب باغ در جدیدترین مدل ها با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت توسط ثمین فلز انجام می شود .

درب فلزی باغ

درب فلزی باغ بهترین گزینه برای درب باغ می باشد.چراکه فلزات در مقابل آب و هوا، ضربه ، بسیار محکم می باشند. این درب ها در مدل ها و طرح ها ورنگ های مختلفی تهیه وتولید می شوند. و نقش مهمی در امنیت و زیبایی یک باغ دارند.
نمونه درب فلزی برای باغ
کیفیت درب باغی فلزی بستگی به اندازه، وزن، و ضخیم بودن آن دارد. بطور کل می توان گفت هرچقدر میزان ضخامت یک درب بالاتر باشد امنیت و استحکام بودن درب بیشتر است . البته وزن بالا ، در زمان باز وبسته کردن به جهت سنگینی درب کمی مشکل ایجاد می کند ولی امنیت بالاتری را برای محیط فراهم می آورد.

انواع درب باغ

درب طرح چوب / درب  فروروژه / درب فلزی / درب فلزی طرح چوب / درب طرح مدرن چوبی
مدل درب باغ

قیمت درب باغ

با توجه به تنوع در درب های ورودی باغ و متریال استفاده شده در آن قیمت گذاری در بازار دچار نوسان می باشد از آنجایی که اکثر در ب های باغی از جنس فلزی می باشد به همین خاطر قیمت درب  باغی بر اساس اندازه ، وزن و ضخامت فلزی که برای ساخت درب باغ از آن استفاده میشود بستگی دارد. البته برای خرید درب باغ چوبی با توجه داشتن به نوع و مدل چوبی که در تهیه ساخت درب از آن استفاده می شود می توان به قیمت نهایی درب باغ اشاره کرد. 

طرح درب باغ

درب باغی ساده

درب باغی ساده معمولا استفاده ی زیادی دارد . بسیاری از صاحبان باغ نیازی به درب های لاکچری و سنگین ندارند و در عوض به دنبال درب باغی ساده می باشند . ما علاوه بر طراحی و ساخت درب های باغی لاکچری ، مدل های مختلف درب باغی ساده را نیز تولید می کنیم . در صورت نیاز جهت مشاوره و خرید می توانید با ما تماس بگیرید .

انواع درب باغ کدام است ؟
درب باغ در انواع مختلفی مانند درب باغ فلزی ، درب باغ فرفورژه ، ترکیب فلز و چوب و ... تولید می شود .
مدل های درب باغ به چه صورت می باشد ؟
مدل های درب باغ در حال حاضر در سایت قابل مشاهده می باشد . همچنین در صورت نیاز به طراحی خاص‌ ، تیم ثمین فلز می تواند هر نوع طراحی درب باغ مورد نظر شما را پیاده سازی و تولید نماید .
قیمت درب باغ چند است ؟
قیمت درب باغ با توجه به نوع طراحی و وزن ان محاسبه خواهد شد .
مراحل سفارش درب باغ به چه صورت می باشد ؟
جهت سفارش ، مشاوره و خرید درب باغ می توانید با موبایل 09129400036 تماس بگیرید .
سئوالات متداول در رابطه با درب باغ
ارسال نظر / پرسش در مورد درب باغ
CAPTCHA
تعداد بازدید این مطلب : 28042
اطــلاعات تمــاس
دفـتر مرکــزی: تـهرانـپارس
کارگاه : جاده قديم جاجرود ، بعداز شهرك صنعتی سياه سنگ، خيابان ٢٤ متری ابن سينا ،پلاك ٩٧
خـط ویــژه:  02177701322
موبایل: 09129400036  09129400037  09129400038
نماد اعتماد ملی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد صنایع فلزی ثمین محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح