چت آنلاین
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> >

در طراحی و ساخت درب تالار توجه به دو نکته حائز اهمیت می باشد

1- تالارهایی که تمایل دارند داخل محوطه محیط دیده شود، اکثرا این نوع از تالارها به دلیل آنکه محوطه داخلی دارای نورپردازی و زیبایی محیط داخلی می باشند از درب هایی استفاده می کنند که  درب تالار با روکش های ورقی و پلی کربنات پوشیده نشده باشد.
درب تالار
2- تالارهایی که به دلالیل مختلف ترجیح می دهند داخل محوطه محیط دیده نشود. این نمونه از درب ها بصورتی کاملا تخصصی و با اصول مهندسی استاندارد ساخته شده اند.در این نمونه از درب تالارها به دلیل انکه فضای داخلی به هیچ عنوان دیده نمیشود به همین خاطر برای بهتر دیده شدن محیط باید از درب هایی استفاده کرد که زیبایی محیط داخلی را نشان دهد. 

سردرب تالار

از مهم ترین قسمت های درب لوکس می توان گفت سردرب ورودی تالار است. بعضی از تالار ها با استفاده از سردرب ورودی مناسب و معماری تالار به عنوان بخش اصلی در قسمت نمای درب تالاراستفاده می شود. هرچه سردرب تالار دارای نورپردازی مناسب تری باشد در زیباتر جلوه دادن درب تالار کمک بسیاری می شود.برای انکه سردرب مناسب تهیه شود باید در ابتدا درب مناسب تالار خریداری شود و بعد از آن سردرب نصب شود.
با توجه به مطالب بالا می توان گفت درب تالارها در جذب افراد و نمای ساختمان و محیط تاثیر به سزایی دارد . و با توجه به ابعاد تالار، نوع معماری تالار، استفاده از سازه های جدید و.... می توان به خرید و نصب درب تالار مناسب اشاره کرد.

قیمت درب تالار

قیمت درب تالار با توجه به نوع طرح ومتریال استفاده شده در درب تالار بستگی دارد. البته قبمت مواد مصرفی در درب تالار متغییر می باشد و به همین دلیل تغییر خواهد کرد. نکته مهمی که می توان به ان اشاره کرد ابعاد یک درب می باشد که در میزان قیمت گذاری بسیار مهم است

اطــلاعات تمــاس
دفـتر مرکــزی: تـهرانـپارس
کارگاه : جاده قديم جاجرود ، بعداز شهرك صنعتی سياه سنگ، خيابان ٢٤ متری ابن سينا ،پلاك ٩٧
خـط ویــژه:  02177701322
موبایل: 09129400036  09129400037  09129400038
نماد اعتماد ملی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد صنایع فلزی ثمین محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح