09129400038
چت آنلاین

خرید و قیمت فرفورژه

همانطور که در مطالب قبلی با عنوان فرفورژه چیست گفته شد فرفورژه توسط طراحان و تولید کنندگان و اجرای ایده های متفاوت شکل های مختلفی به خود می گیرند. یکی از انواع این طرح های لوکس حفاظ های فرفورژه پنجره می باشد که متنوع ترین طرح های این نوع حفاظ را برخوردار می باشند، این نوع حفاظ ها تشکیل شده از گلنردهای چدنی و در بعضی مواقع آلومینیومی می باشند و همچنین با چهار پهلوهای فرفورژه می توانند در اشکال مختلفی مثلا شکل یک درخت یا هر شکلی که قابل طراحی باشد ساخته شود. نرده پنجره فرفورژه هم میتوانند بسیار مقاوم باشند و هم بسیار ضعیف.
 نرده های حفاظ پنجره در ساختمان های مدرن همیشه از فرفورژه ساخته می شود. اما کاربرد این متریال در ساختمان بسیار بیشتر است. علاوه بر حفاظ پنجره، فرفورژه در نرده های حفاظ، نرده های راه پله، حفاظ تراس و حفاظ روی دیوار و درب فرفورژه و درب لیزری هم به کار می رود. در ساختمان های تجاری به جهت حفظ زیبایی ساختمان و جلب مشتری از حفاظ فرفورژه در پنجره ها و نرده های راه پله بیشتر استفاده می شود. اما بیشترین تعداد نصب نرده فرفورژه در ساختمان های مسکونی و منازل است.
قیمت نرده فرفورژه
فلاور باکس گارد فرفورژه از پر طرفدارترین سازه های امنیتی در منازل مسکونی است که کارایی دوگانه دارد. نرده پنجره فرفورژه علاوه بر ایمنی و ظاهر زیبا، قیمت بسیار مناسبی هم دارد. نرده ها و حفاظ های فرفورژه با استفاده از برش لیزر تولید می شوند .قیمت انواع حفاظ پنجره با طرح فرفورژه پس از اندازه گیری طول و عرض پنجره به طور شفاف اعلام می شود. البته اندازه پنجره تاثیر زیادی در تخمین قیمت نهایی دارد ولی مهم ترین عامل جنس سازه است. هر چه پروفیل فرفورژه تراکم بیشتری داشته باشد، وزن سازه هم بیشتر شده و قیمت بالاتر می رود. مورد بعدی طرح حفاظ پنجره است. برای مثال گل های سنگین با تراکم بالا، نیاز به متریال بیشتری دارند و از سویی کارهای پیچیده با ظرافت های زیاد، دستمزد ساخت را بیشتر می کند. بالا رفتن قیمت حفاظ پنجره ارتباط مستقیم با این سه عامل دارد.
در مقایسه با نرده استیل، قیمت حفاظ پنجره با فرفورژه بسیار مناسب تر است. طرح های روی فرفورژه توسط دستگاه های صنعتی و با کیفیت بالا اجرا می شود. طراحی و ساخت حفاظ پنجره فرفورژه توسط جوشکار حرفه ای انجام می شود. طرح های آماده فرفورژه را می توان روی همه نوع پنجره اجرا کرد.
حفاظ پنجره دوجداره فرفورژه و نرده حفاظ پنجره در صورت ساخت حرفه ای دارای استحکام بسیار بالایی است. با توجه به امکان طراحی متنوع، نصب حفاظ فرفورژه در ساختمان های جدید بسیار با استقبال روبرو شده است. جلوه و چشم انداز این حفاظ به قدری زیبا و شکیل است که نمی توان باور کرد این یک حفاظ امنیتی است. انواع حفاظ پنجره شامل نرده فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید. حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود.
عوامل موثر بر هزینه اجرای نرده فرفورژه و حفاظ فرفورژه
میزان آهن مصرفی در کار و طراحی مورد نظر برای ساخت‌و‌ساز و البته ابعاد و متراژ محل نصب نرده‌ها و حفاظ‌ها، همگی از عوامل موثر بر هزینه اجرای نرده و حفاظ فرفورژه هستند. برای اطلاع دقیق از قیمت هر متر نرده فرفورژه و قیمت فرفورژه نرده می توانید با ما تماس بگیرید.
قیمت حفاظ فرفورژه
جدای از متراژ کار، ارتفاع دیوار، پستی و بلندی‌های آن، شیب‌دار بودن، دیوار لغاز و... همچنین وزن، و تعداد کار یا پیچیدگی تزئینات و نوع رنگ بکار رفته بر قیمت انواع حفاظ پنجره یا قیمت نرده پله تاثیر مستقیم دارد. مثلا یکی از متغیرهای اصلی در تعیین قیمت نرده فلزی تعداد میله‌‌هایی‌ست که به‌ صورت افقی در نرده استیل به‌کار می‌رود و کلا هرچه میزان آلیاژ استیل به‌کار رفته در ساخت نرده بیشتر باشد نرده گران‌‌تر پای شما حساب می‌شود.
نرده‌‌های فرفورژه هم که برحسب میزان وزن محاسبه قیمت می‌شوند و اساسا هزینه نصب آن‌ها و هر نرده فلزی‌ای چون نیاز به جوشکاری دارد بالاتر از دیگر نمونه‌ها خواهد بود. حواستان هم باشد که هزینه طراحی و ساخت نرده یا حفظ پنجره و دیوار و بالکن که در کارگاه یا کارخانه آهنگری ساخته می‌شود، حتما جدا از نصب آن در محل و ساختمان مذکور خواهد بود. و در برآورد قیمت حفاظ دو بخش طراحی و نصب را منفک از همدیگر درنظر می‌گیرند. 
قیمت فرفورژه
متریال انتخابی بر قیمت نرده و حفاظ تاثیر دارد
اساسا نرده‌ها و محافظ‌های راه‌پله‌ها یا پنجره‌ها و حتی دیوارها می‌توانند چوبی، فرفورژه و فلزی، استیل، شیشه‌‌ای، آلومینیومی و کابلی باشند و مثلا قیمت نرده راه پله، همان‌طور که اشاره شد بسته به متریال انتخابی متفاوت محاسبه می‌شود. در عرف بازار قیمت نصب نرده چوبی بسته به تعداد پایه‌‌های به‌ کاررفته و میزان کار خراطی که روی چوب صورت می‌گیرد بالا و پایین می‌شود و قیمت نرده آهنی راه پله یا قیمت انواع حفاظ پنجره و قیمت حفاظ آهنی روی دیوار هم گفته شد که به وزن و عیار آلیاژ به‌کار رفته بستگی دارد.
هزینه حمل و نقل بر قیمت حفاظ فرفورژه تاثیر دارد
در این میان از هزینه‌های جانبی مثل هزینه حمل‌و‌نقل و باربری سفارش مشتری یا ایاب‌وذهاب نصاب نرده‌ها و محافظ‌ها و همچنین اجرت کار نصب نیز نباید غافل باشید. برای همین می‌گویند اگر قصد صرفه‌جویی در کار را دارید بهتر است اول همه جوانب را بسنجید و تصمیمات لازم را برای طراحی بگیرید و سپس محصولات مورد نیاز خود را برای نرده‌های راه‌پله‌های حیاط و حفاظ درهای آپارتمان را یک‌جا نه تک‌به‌تک و حتی‌المقدور به متخصصین محلی سفارش بدهید تا مجبور نشوید دوبار برای حمل و ارسال کار به ساختمان‌تان هزینه کنید.
هزینه ایاب‌وذهاب و مثلا قیمت نصب نرده استیل یا قیمت فرفورژه می‌تواند به‌ترتیب 120هزار تومن و 85 هزار تومن به شما گفته شود. مثل هر سفارش خدماتی دیگر محل زندگی شما یا به‌قول معروف محله‌ای که در آن زندگی می‌کنید روی هزینه‌های الزامی ان خدمات اثر می‌گذارد و احتمالا برای مناطق به‌اصطلاح بالاشهر و پایین‌شهر تفاوت‌هایی دارد. مخصوصا وقتی قرار است که خدمتی مثل نصب حفاظ و نرده در محل برای شما انجام شود و بعد مسافت نسبت به کارگاهی که سفارش طراحی به آن داده‌اید هم باید در قیمت نهایی لحاظ شود. البته قیمت رنگ آمیزی نرده فلزی هم می‌تواند بخشی از هزینه‌های درج شده روی فاکتور شما باشد.
با درنظر داشتن تمام فاکتورهایی که گفته شد قیمت حفاظ پنجره و قیمت نرده تراس و... با توجه به انواع متریال‌ها به‌صورت تقریبی برای هر متر از انواع نرده از 120هزار تومان تا یک میلیون تومان تولرانس دارد و میانگین مبلغ هم چیزی حدود 400هزار تا 600هزار تومان خواهد بود. قیمت هر متر حفاظ استیل هم به‌طور تقریبی از 100هزار تومان تا 430هزار تومان متفاوت است و اگر سفارش شما هند ریل استیل باشد این مبلغ بین 65 هزار تومان تا 600هزار تومان به ازای هر متر مربع متغییر است.
قیمت نرده فرفورژه راه پله هم بر اساس متراژ و مساحت کار تعیین می‌شود و قیمت هر متر نرده فرفورژه برای راه‌پله‌ها با کیلویی 20هزار تومان تا 32هزار تومان محاسبه خواهد شد. قیمت هر متر نرده آهنی هم برای نرده‌های فلزی 60هزار تومان تا 110هزار تومان و برای نرده‌های آلومینیومی تقریبا هر مترمربع 110هزار تومان تا 145هزار تومان تخمین زده می‌شود. همچنین هر متر نرده شیشه‌ای از 300 هزار تومان تا 650هزار تومان و نرده‌های کابلی هر متر از 28هزار تا 410هزار تومان خواهد بود.
قیمت فرفورژه گلدار با خام تفاوت دارد
البته حواستان باشد که قیمت فرفورژه گلدار و قیمت فرفورژه خام هم با هم تفاوت دارد و بسته به طرح گل و میزان کاری که روی فرفورژه صورت می‌گیرد، قیمت گل نرده فرفورژه می‌تواند از 160هزار تومان و 180هزار تومان تا 2 00هزار الی 330 هزار تومان بالا و پایین شود. قیمت فرفورژه کیلویی هم بهای خاص خودش را دارد که بهتر است متناسب با روز هزینه‌اش را از شرکت‌های مربوطه استعلام بگیرید.

قیمت فرفورژه کیلویی و قیمت فرفورژه

قیمت فرفورژه کیلویی بر اساس میزان اهن مورد استفاده شده و فاکتور هایی مانند ابعاد ، نوع طرح و ... قابل محاسبه می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت فرفورژه کیلویی می توانید با ثمین فلز تماس بگیرید . به طور کلی قیمت فرفورژه را نمی توان بدون در نظر گرفتن فاکتور های مرتبط محاسبه دقیق انجام داد .

قیمت روز فرفورژه

قیمت روز فرفورژه با توجه تغییرات روزانه اهن ، متغیر می باشد . جهت اطلاع از قیمت روز فرفورژه با شماره تماس 09129400038 تماس بگیرید.

قیمت فرفورژه گلدار

قیمت فرفورژه گلدار نیز مانند قیمت فرفورژه به صورت روزانه در حال تغییر می باشد. در صورت تماس با ثمین فلز می توانید همین الان قیمت فرفورژه گلدار را مطلع شوید.

قیمت فرفورژه متری

با توجه به قیمت روزانه آهن ، قیمت فرفورژه متری از متری 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان متغیر می باشد. جهت اطلاع دقیق از قیمت فرفورژه متری می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت نرده فرفورژه

برای تخمین قیمت نرده فرفورژه می بایست ابعاد ، نوع طرح انتخاب شده برای نرده فرفورژه و میزان اهن مورد استفاده در آن را بدانیم . در صورت نیاز می توانید با تماس با ثمین فلز از قیمت دقیق نرده فرفورژه مورد نظرتان اگاه شوید .

تعداد بازدید این مطلب : 11210
اطــلاعات تمــاس
دفـتر مرکــزی: تـهرانـپارس
کارگاه : جاده قديم جاجرود ، بعداز شهرك صنعتی سياه سنگ، خيابان ٢٤ متری ابن سينا ،پلاك ٩٧
خـط ویــژه:  02177701322
موبایل: 09129400036  09129400037  09129400038
نماد اعتماد ملی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد صنایع فلزی ثمین محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح